Informace z družiny

Co nás nyní v družině čeká?
Vážení rodiče,

níže zasílám několik informací k programu v družině.

1. V pátek 10.2.2016 se v rámci odpoledního programu v družině uskuteční karneval (od 13:00 do cca 16:00). Připravte, prosím, s dětmi jejich masku tak, aby jim byla pohodlná při hraní her  a zvládly si ji bez problémů  svléknout a obléknout.
Během čtvrtka si připravíme malé pohoštění na páteční karneval, ale pokud by někdo z Vás chtěl pro děti nějaké mlsání připravit, budeme velmi rádi a předem děkujeme.

2. Od tohoto týdne, kdy již nejezdíme  plavat, obnovíme čtvrteční družinové dny. Pokud nám tedy počasí dovolí, budeme každý čtvrtek odcházet mimo školu cca. ve 13:30 a vracet se zpět  mezi 16:00 až 16:30. V těchto chladných dnech vybavte, prosím, děti teplým a nepromokavým oblečením a malým batůžkem se svačinou.
Děti, které se čtvrtečního programu nemohou účastnit,musí budovu školy opustit do 13:30, jelikož ve škole by zůstaly bez dozoru.
Pokud Vás s dostatečným předstihem nebudu  informovat o tom, že bych se s dětmi ve čtvrtek vzdalovala mimo Líšnici, bude možné si děti vyzvednout v průběhu celého odpoledne venku (u Kamene, u křížku a pod.).

3. Na četná přání Vašich dětí jsem naplánovala na pátek  24.2.2016 LEGOVÝ DEN. Domluvila jsem se s dětmi, že si každý přinese své Lego v podepsané krabičce, kterou odevzdají hned ráno v družině (aby nedošlo ke ztrátám kostiček a zbytečným slzám). Po obědě jim jejich krabičku vydám a uskutečníme organizovaně soutěž ve stavbě "bez návodu" (nejoriginálnější stavba, nejvyšší věž ,dopravní prostředek). Bude proto dobré dát dětem jen základní kostky a případně kolečka.
Během týdne od 20.2.2016 do 24.2.2016 si budeme s dětmi povídat o historii Lega, o Legolandu, o sběratelích Lega, muzeu Lega, o práci lidí, kteří stavebnici vyrábí apod.

Přeji všem příjemné prožití jarních prázdnin.

S pozdravem,

Martina.

7. 2. 2017 Zobrazit méně

NÁVRAT K PŮVODNÍMU ROZVRHU, ZMĚNA TV

Plavání nám již skončilo, a proto dochází k návratu k původnímu rozvrhu.
V nejbližších týdnech budeme mít v úterý místo tělesné výchovy český
jazyk a matematiku (páťáci ještě angličtinu).
Díky plavání jsme o hodně hodin výuky přišli.

6. 2. 2017 Zobrazit více

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, vzhledem k současnému počasí (sníh, mráz) Vás nabádáme k opatrnosti při pohybu v okolí školy a na parkovišti. Upozorňujeme též, že schody ve škole a školce jsou kluzké. Buďte, prosím, opatrní. Děkujeme.

3. 1. 2017

Poděkování za vystoupení

Dostali jsme oficiální poděkování za vystoupení na Knoflíkovém trhu v Mníšku. Děkujeme za poděkování a sami děkujeme všem, kteří vystoupili. Byli jste perfektní!

16. 12. 2016 Zobrazit více

20.12. jsou zrušeny všechny školní kroužky

- nekonají se z důvodu příprav na Vánoční koncert, který začne v 18.00 v kostele Všech svatých

8. 12. 2016

Výsledky turnaje v mezinárodní dámě

Kdo postupuje do finále?

5. 12. 2016 Zobrazit více

Informace pro neplavce

Co mají mít s sebou děti, které neplavou?

15. 11. 2016 Zobrazit více

Změna ROZVRHU hodin po dobu plavání

- pozor, mění se úterní a čtvrteční rozvrh

15. 11. 2016 Zobrazit více