VIDEO Z AKADEMIE JE TU!!!!!

Velmi děkujeme panu Jardovi Volfovi, který se opět ujal natáčení naší školní akademie. A už to sází na net! Tak se koukněte :-)
ideo ze Školní akademie -

Vystoupení páťáků: https://youtu.be/XK9IMUSO1wI

Prvňáci: https://youtu.be/pa5HER7Gp4E

Sbor: https://youtu.be/8iIOqm4mrL4

... další části budou postupně přidávány

28. 6. 2018

Focení páťáků

Milí páťáci, v úterý 12. 6. se budeme fotit celá pátá třída. Moc prosím, aby přišly všechny děti, i ty, které budou nemocné. Po vyfocení mohou marodi hned zase domů. Fotit se budeme v 8:00.

7. 6. 2018

Výsledky zápisu do MATEŘSKÉ ŠKOLY

- SEZNAM PŘIJATÝCH A NEPŘIJATÝCH UCHAZEČŮ

17. 5. 2018 Zobrazit více

Žádost o sponzorský dar

- pomozte nám s novým hřištěm

16. 5. 2018 Zobrazit více

Noc kostelů - pojďte s námi do kostela

Náš pěvecký sbor vystoupí v líšnickém kostele.

4. 5. 2018 Zobrazit více

Pozvánka na grilování pstruhů

Ulovte si svého pstruha a poslechněte si pěknou muziku :-)

24. 4. 2018 Zobrazit více

Výsledky zápisu do 1. ročníku základní školy

- seznam přijatývh uchazečů
- seznam nepřijatých uchazečů
- seznam žadatelů o odklad povinné školní docházky

17. 4. 2018 Zobrazit více

Vyhlášení zápisu do MŠ a kritéria

- vyhlášení
- informace
- formuláře
- kritéria

5. 4. 2018 Zobrazit více

Co nás čeká?

- rozpis akcí na nejbližší týdny
  • Ve středu 21. 3.  potřebují děti z 1.,2. a 3. třídy každý čtyři vyfouknutá vajíčka!!!
  • Ve čtvrtek a v pátek (22. a 23. 3.) mají všechny děti velikonoční projekt s názvem Pašijový týden. Paní učitelky mají projekt nádherně připravený - děti budou zpívat i rapovat, péct velikonoční pečivo, vyrábět a vynášet Moranu, hledat informace o Velikonocích a informace zpracovávat a prezentovat... Prostě se mají na co těšit. Ve čtvrtek a v pátek budou potřebovat jen vybavený penál. Učení do školy nepotřebují.

• Ve čtvrtek a v pátek 29. a 30. 3.  jsou velikonoční prázdniny a škola bude zavřená.

• V úterý 3. 4. 2018 bude probíhat ve škole zápis do 1. ročníku (od 14.00 do 17.00). Družina bude probíhat normálně, ale pokud si v tento den budete moci vyzvednout děti dříve, budeme rádi. Po dobu zápisu bude družina probíhat v učebně 1. třídy (vzadu u jídelny). Zvoňte prosím na zadní vchod (u jídelny). Ve velké třídě by nás intercom rušil při zápisu. VŠECHNY KROUŽKY JSOU TENTO DEN ZRUŠENY! Děkujeme.

• Ve čtvrtek 5.4. bude ve škole divadlo Kamarádi hrát představení Aniččino srdíčko. Představení je o přátelství a rovnosti mezi dětmi. Vše probíhá ve škole a je placeno z kultury.

• V úterý 17. 4. bude  celé dopoledne probíhat PARALYMPIJSKÝ DEN ve škole. Celou akci organizujeme společně s katedrou aplikovaných pohybových aktivit fakulty tělesné výchovy Palackého univerzity v Olomouci a čeká nás beseda s tělesně handicapovaným sportovcem či sportovkyní a následně velmi netradiční tělesná výchova na Klínci - budeme sportovat na vozíčkách, chodit se slepeckou holí apod. Na celou akci se již velmi těšíme.

• Měsíc duben bude též měsícem individuálních konzultací. jarní konzultace nejsou povinné pro všechny. Pokud s vámi potřebují paní učitelky mluvit, kontaktují vás a společně se domluvíte na setkání. Stejně tak naopak - pokud chcete konzultace vy, neváhejte se na paní učitelky obrátit.

Přejeme vám všem krásné první jarní dny :-).

20. 3. 2018 Zobrazit méně

Dne 12. 3. odpadají deskové

Kroužek deskových her je dnes zrušen pro nemoc. Děkujeme za pochopení.

12. 3. 2018