Výsledky zápisu do 1. ročníku základní školy

- seznam přijatývh uchazečů
- seznam nepřijatých uchazečů
- seznam žadatelů o odklad povinné školní docházky

17. 4. 2018 Zobrazit více

Vyhlášení zápisu do MŠ a kritéria

- vyhlášení
- informace
- formuláře
- kritéria

5. 4. 2018 Zobrazit více

Co nás čeká?

- rozpis akcí na nejbližší týdny
  • Ve středu 21. 3.  potřebují děti z 1.,2. a 3. třídy každý čtyři vyfouknutá vajíčka!!!
  • Ve čtvrtek a v pátek (22. a 23. 3.) mají všechny děti velikonoční projekt s názvem Pašijový týden. Paní učitelky mají projekt nádherně připravený - děti budou zpívat i rapovat, péct velikonoční pečivo, vyrábět a vynášet Moranu, hledat informace o Velikonocích a informace zpracovávat a prezentovat... Prostě se mají na co těšit. Ve čtvrtek a v pátek budou potřebovat jen vybavený penál. Učení do školy nepotřebují.

• Ve čtvrtek a v pátek 29. a 30. 3.  jsou velikonoční prázdniny a škola bude zavřená.

• V úterý 3. 4. 2018 bude probíhat ve škole zápis do 1. ročníku (od 14.00 do 17.00). Družina bude probíhat normálně, ale pokud si v tento den budete moci vyzvednout děti dříve, budeme rádi. Po dobu zápisu bude družina probíhat v učebně 1. třídy (vzadu u jídelny). Zvoňte prosím na zadní vchod (u jídelny). Ve velké třídě by nás intercom rušil při zápisu. VŠECHNY KROUŽKY JSOU TENTO DEN ZRUŠENY! Děkujeme.

• Ve čtvrtek 5.4. bude ve škole divadlo Kamarádi hrát představení Aniččino srdíčko. Představení je o přátelství a rovnosti mezi dětmi. Vše probíhá ve škole a je placeno z kultury.

• V úterý 17. 4. bude  celé dopoledne probíhat PARALYMPIJSKÝ DEN ve škole. Celou akci organizujeme společně s katedrou aplikovaných pohybových aktivit fakulty tělesné výchovy Palackého univerzity v Olomouci a čeká nás beseda s tělesně handicapovaným sportovcem či sportovkyní a následně velmi netradiční tělesná výchova na Klínci - budeme sportovat na vozíčkách, chodit se slepeckou holí apod. Na celou akci se již velmi těšíme.

• Měsíc duben bude též měsícem individuálních konzultací. jarní konzultace nejsou povinné pro všechny. Pokud s vámi potřebují paní učitelky mluvit, kontaktují vás a společně se domluvíte na setkání. Stejně tak naopak - pokud chcete konzultace vy, neváhejte se na paní učitelky obrátit.

Přejeme vám všem krásné první jarní dny :-).

20. 3. 2018 Zobrazit méně

Dne 12. 3. odpadají deskové

Kroužek deskových her je dnes zrušen pro nemoc. Děkujeme za pochopení.

12. 3. 2018

Vyhlášení zápisu a kritéria

- kritéria přijímání žáků do 1. ročníku

6. 3. 2018 Zobrazit více

Hravé lyžování se blíží :-)

Aktuální informace k odjezdu.

27. 2. 2018 Zobrazit více

Zumba tento týden ve středu

Zumba se tento týden koná ve STŘEDU 14.2. 2018 od 15:30.
Děkujeme za pochopení.

12. 2. 2018

Nový rozvrh hodin od pondělí 12.2.

POZOR! všechny tělesné výchovy probíhají v úterý!

7. 2. 2018 Zobrazit více

Vši!

- ve škole jsou opět vši

5. 2. 2018 Zobrazit více