VIDEO Z AKADEMIE JE TU!!!!!

Velmi děkujeme panu Jardovi Volfovi, který se opět ujal natáčení naší školní akademie. A už to sází na net! Tak se koukněte :-)
ideo ze Školní akademie -

Vystoupení páťáků: https://youtu.be/XK9IMUSO1wI

Prvňáci: https://youtu.be/pa5HER7Gp4E

Sbor: https://youtu.be/8iIOqm4mrL4

... další části budou postupně přidávány

28. 6. 2018

Focení páťáků

Milí páťáci, v úterý 12. 6. se budeme fotit celá pátá třída. Moc prosím, aby přišly všechny děti, i ty, které budou nemocné. Po vyfocení mohou marodi hned zase domů. Fotit se budeme v 8:00.

7. 6. 2018

Výsledky zápisu do MATEŘSKÉ ŠKOLY

- SEZNAM PŘIJATÝCH A NEPŘIJATÝCH UCHAZEČŮ

17. 5. 2018 Zobrazit více

Žádost o sponzorský dar

- pomozte nám s novým hřištěm

Milí rodiče, přátelé školy,

vzhledem k dlouhodobému suchu, které je v posledních letech vlastně normální, jsme se rozhodli pro pokrytí hrací plochy pod školou umělým trávníkem, který z větší části zabrání nadměrnému prášení a zpříjemní pobyt dětí venku.

Celou plochu již nechala obec vymést speciálním strojem a dnes přijde 500 m čtverečních venkovního umělého travního koberce Cricet. Ten bude na plochu položen a zafixován. Celková cena umělého trávníku a jistících kolíků je cca 40 900 Kč. A zde se dostávám k hlavnímu bodu mého "vyprávění".

Rádi bychom vás požádali o finanční sponzorský dar na pokrytí nákladů na koupi koberce. Škola koupi zafinancovala, ale vynaložené prostředky nám budou na konci roku chybět na běžný provoz školy. Již máme přislíben finanční dar v hodnotě 10 000,- od jedné maminky našeho žáčka, za což velmi děkujeme!!! a byli bychom rádi za jakoukoli další finanční pomoc. Může jít i o velice malé částky (nebo samozřejmě žádné).

Na každý sponzorský dar vám vystavíme smlouvu, kterou pak můžete uplatnit při výpočtu daní za letošní rok. Pokud se nám rozhodnete pomoci, pak můžete peníze poslat buď na účet školy (s poznámkou ve zprávách - sponzorský dar) nebo osobně hotově. V každém případě vám pak připravím smlouvu, ve které bude jednoznačně uvedeno, na co jsou darované peníze určeny.

Věřím, že díky tomuto opatření bude dětem na hřišti výrazně lépe a omezí se prašnost plochy na minimum.

Alena Fialová, ředitelka školy

16. 5. 2018 Zobrazit méně

Noc kostelů - pojďte s námi do kostela

Náš pěvecký sbor vystoupí v líšnickém kostele.

4. 5. 2018 Zobrazit více

Pozvánka na grilování pstruhů

Ulovte si svého pstruha a poslechněte si pěknou muziku :-)

24. 4. 2018 Zobrazit více

Výsledky zápisu do 1. ročníku základní školy

- seznam přijatývh uchazečů
- seznam nepřijatých uchazečů
- seznam žadatelů o odklad povinné školní docházky

17. 4. 2018 Zobrazit více

Vyhlášení zápisu do MŠ a kritéria

- vyhlášení
- informace
- formuláře
- kritéria

5. 4. 2018 Zobrazit více

Co nás čeká?

- rozpis akcí na nejbližší týdny

20. 3. 2018 Zobrazit více

Dne 12. 3. odpadají deskové

Kroužek deskových her je dnes zrušen pro nemoc. Děkujeme za pochopení.

12. 3. 2018