PLAVÁNÍ ZRUŠENO

Info pro rodiče

- co nás čeká

Vážení rodiče,

posíláme pár informací, co nás v nejbližší době ve škole čeká:

Tuto středu dopoledne ve škole proběhne trénink na Turnaj v mezinárodní dámě. Starší děti již hru i turnaje znají a mají je rády a mladší zaučíme :-). Ve středu dopoledne bude hrát vždy jedna třída jednu hodinu dámu. Děti ať mají vše, co na středu potřebují, tělocvik pro 3. 4. a 5. ročník probíhá normálně na golfu, dámu si "hodí" před resp. po návratu do školy :-).

V pátek dopoledne pak proběhne celoškolní Turnaj v mezinárodní dámě. Účastní se ho všechny děti ZŠ. V pátek děti nepotřebují učení, budeme hrát celé dopoledne. Vítězové mohou postoupit do oblastního kola, v loňských letech byli naši vítězové vždy velmi úspěšní.

INFO pro 4. a 5. ročník: na golf v rámci tělocviku chodíme do 14.11. včetně, pak bude 4. ročník jezdit na plavání a 5. ročník bude jezdit na tělocvik do Klínce. Páťáci budou mít od 21. 11. začátek vyučování v 7:55 před tělocvičnou v Klínci.

INFO pro 3. a 4. ročník: od středy 21.11. do konce ledna jezdíme na plavání, ale máme neuvěřitelný problém se sháněním autobusové dopravy. Uher nás vozit nemůže, nemá řidiče, jednali jsme s několika soukromníky z okolí, ale závazek ježdění každou středu je pro ně z pochopitelných důvodů nesplnitelný. Při zajišťování dopravy z Prahy či z Příbrami jsme se dostali na částku cca 52 000,-, ale státní dotaci na dopravu na plavání jsme dostali zatím 13 000,- a čekáme ještě cca 10 000,-. Takže tato varianta je pro nás nepřípustná. Nyní čekáme na verdikt dalšího jednání, je možné, že budeme jezdit jen 1x za 14 dní, možná nebudeme jezdit vůbec a možná budeme jezdit úplně normálně. Zatím sami nic nevíme, ale určitě se vám ozveme hned, jak se věc "rozlouskne".

INFO pro 1. a 2. ročník: Od úterý 20.11. jezdíme na tělocvik do Klínce. Začátek vyučování je v 7.55 před tělocvičnou v Klínci, po tělocviku přijedeme do obce linkovým autobusem, jízdné i pronájem tělocvičny platí škola.

INFO pro všechny: Pokud nemůžete své dítě ráno vozit do Klínce na tělocvik, ozvěte se nám, vždy tam jedeme ze školy v cca 7.45 a  děti vám odvezeme.

Tuto sobotu 10. 11. 2018 proběhne ve škole akce pro vás: MATEMATIKA PRO RODIČE. V notýsku ještě najdete do konce týdne pozvánku. Páťáci a čtvrťáci si pro vás připraví stanoviště, na kterých budete řešit zapeklité logické a matematické úkoly založené na metodě prof. Hejného. Přijďte vašim dětem ukázat, že vás zajímá, co se ve škole učí :-). Akce je určena pro děti a rodiče všech ročníků! Vezměte své děti samozřejmě s sebou, spoustu věcí vám totiž pomohou vysvětlit právě vaši školáčci. Celá akce probíhá v sobotu dopoledne od 9:30 do 11:30. Kavárna a občerstvovna je zajištěna :-).

Z důvodu nemožnosti zajistit autobusovou dopravu jsme byli nuceni zrušit návštěvu vánočního představení, které jsme měli objednané na prosinec. Děti ale o vánoční akci nepřipravíme, budeme to řešit po třídách a každá paní učitelka vezme děti někam hromadnou dopravou (linkou). O vánočním výletě vás bude informovat vaše paní učitelka třídní.

Ještě termíny koncertů:

15.12. 2018 vystupujeme (2. - 5. ročník) na charitativním koncertě v kostele v Mníšku pod Brdy, Koncert pro domeček. Info o čase a průběhu ještě zašleme.

21.12. 2018 koncertujeme (úplně všichni) na Vánočním koncertě v kostele v Líšnici, začátek bude v 18.00.

POZOR na čtvrtek 3.1.  a pátek 4.1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno, ve škole se sejdeme v pondělí 7.1. 2019.

Děkuji za dočtení a přeji pěkný týden, Ála.

5. 11. 2018 Zobrazit méně

Pochvala našich čtvrťáků a páťáků

Vážená paní ředitelko,
děkujeme za dnešní návštěvu dětí Vaší skoly (4. a 5. třída) v Národním památníku na Vítkově. Děti byly jedny z nejmladších, co k nám chodí, a pracovaly zcela samostatně, ale byly hlavně velmi dobře připravené. Snadno se pak propojuje muzejní práce s tou vaší - pedagogickou.
Věřím, že i v budoucnu nám zachováte přízeň.
S přáním krásného dne
Mgr. Alena Němcová - lektorka

18. 10. 2018

Velká klínecká

- pozvánka na běžecké závody

9. 10. 2018 Zobrazit více

Upozornění na nezaplacené obědy

Upozorňujeme, že obědy na měsíc říjen měly být zaplaceny do 20. 9. 2018. Děti, které nebudou mít na svém jídelním kontě dostatečný zůstatek, nedostanou v pondělí 1. 10. oběd.

24. 9. 2018

Taekwondo v Klínci

- pro děti i rodiče

20. 9. 2018 Zobrazit více

VIDEO Z AKADEMIE JE TU!!!!!

Velmi děkujeme panu Jardovi Volfovi, který se opět ujal natáčení naší školní akademie. A už to sází na net! Tak se koukněte :-)
ideo ze Školní akademie -

Vystoupení páťáků: https://youtu.be/XK9IMUSO1wI

Prvňáci: https://youtu.be/pa5HER7Gp4E

Sbor: https://youtu.be/8iIOqm4mrL4

... další části budou postupně přidávány

28. 6. 2018

Focení páťáků

Milí páťáci, v úterý 12. 6. se budeme fotit celá pátá třída. Moc prosím, aby přišly všechny děti, i ty, které budou nemocné. Po vyfocení mohou marodi hned zase domů. Fotit se budeme v 8:00.

7. 6. 2018

Výsledky zápisu do MATEŘSKÉ ŠKOLY

- SEZNAM PŘIJATÝCH A NEPŘIJATÝCH UCHAZEČŮ

17. 5. 2018 Zobrazit více