ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - formuláře k vyplnění

Chcete -li si vyplnit žádost v klidu doma, můžete si vytisknout následující formuláře:

13. 3. 2019 Zobrazit více

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Zveme děti a jejich zákonné zástupce na ZÁPIS do 1. ročníku naší základní školy.

7. 3. 2019 Zobrazit více

Národní testování žáků

- online testování žáků 3. a 5. ročníku

5. 3. 2019 Zobrazit více

ŠIKOVNÝ ŠKOLÁK (matematika)

Od března (po jarních prázdninách) bude kroužek ŠIKOVNÉHO ŠKOLÁKA (doučování z matematiky) přesunutý ze čtvrtka na ÚTERÝ OD 7:10. Děkujeme za pochopení.

21. 2. 2019

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 3., 4. a 5. ročník

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 1. a 2. ročník

Rozvrh hodin od pondělí 4. 3. 2019

- nové rozvrhy s novým školním pavilonem :-)

19. 2. 2019 Zobrazit více

Úspěch našich reprezentantek v Mezinárodní dámě

- děvčata získala pohár za 2. místo v soutěži škol!!!

17. 12. 2018 Zobrazit více

PLAVÁNÍ ZRUŠENO

- letos plavat nejezdíme

Vážení rodiče, jelikož se nám nepodařilo sehnat dostupnou autobusovou dopravu na plavání do Příbrami, je letošní plavání bohužel zrušeno. Některé děti jásaly, jiným to bylo líto, každopádně nelze tuto situaci jinak řešit. Věříme, že plavat budeme příští rok, či vymyslíme jiný způsob plaveckého výcviku.

Třeťáci i čtvrťáci budou mít tedy od 22.11. 2019 tělocvik v Klínci v tělocvičně. Všichni budeme mít sraz v 7.55 před tělocvičnou a pojedeme zpět linkovým autobusem. Prosíme o tenisky se světlou podrážkou (stačí i obyčejné jarmilky, nekupujte žádné drahé boty).

Jak jsem již psala, budete-li mít problém s ranním odvozem do Klínce, dejte nám vědět, vždy tam ze školy někdo jede.

Děkujeme za pochopení.

6. 11. 2018 Zobrazit méně