ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU - formuláře k vyplnění

Chcete -li si vyplnit žádost v klidu doma, můžete si vytisknout následující formuláře:

13. 3. 2019 Zobrazit více

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Zveme děti a jejich zákonné zástupce na ZÁPIS do 1. ročníku naší základní školy.

7. 3. 2019 Zobrazit více

Národní testování žáků

- online testování žáků 3. a 5. ročníku

5. 3. 2019 Zobrazit více

ŠIKOVNÝ ŠKOLÁK (matematika)

Od března (po jarních prázdninách) bude kroužek ŠIKOVNÉHO ŠKOLÁKA (doučování z matematiky) přesunutý ze čtvrtka na ÚTERÝ OD 7:10. Děkujeme za pochopení.

21. 2. 2019

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 3., 4. a 5. ročník

19. 2. 2019 Zobrazit více

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 1. a 2. ročník

Provoz nové budovy bude zahájen v pondělí 4. 3. 2019 s tím, že se zde budou vyučovat děti z 1. a 2. třídy a děti z mateřské školy. Provoz budovy bude následující:

• budova se otevírá v 7:00, službu u vchodu bude mít vždy paní Lenka Ryčlová, školnice horního pavilonu
  • mateřská škola je otevřena od 7:00, základní škola v nové budově otevírá v 7:15. Tou dobou je tam již přítomna jedna paní učitelka na ranní družinu.
  • vyučování v novém pavilonu začíná v 8:00, příchod dětí nejpozději do 7:50
  • šatna základní školy je nalevo (vejdete hlavním vchodem) a z šatny projdete rovnou na chodbu a do třídy
  • rozvrh hodin se mění jen velice minimálně, rozvrh posílám v příloze
  • děti budou chodit na oběd vždy ve 12:40, přejdou hromadně s paní vychovatelkou a všemi věcmi do staré budovy, kde bude zřízena jídelna v prostorách současné mateřské školky
  • v těchto prostorách bude do konce školního roku i družina, takže děti zde budou po obědě zůstávat
  • pokud budete chtít děti vyzvedávat ihned po obědě, počítejte zhruba ve 13.00
  • na zvonku ze hřiště bude družina označena, zvoňte, prosím, pouze na něj (bude to stejný zvonek jako do jídelny)
  • pokud vaše děti nechodí na oběd, můžete si je do 12.40 vyzvednout v nové budově

POZOR!!! Příjezd autem až k nové budově je povolen pouze zaměstnancům (pokud vezou nějaká zavazadla, učební materiály, spotřební materiál), záchranným složkám, závozu a rodičům tělesně postižených žáků či žáků se zraněním (kteří budou během léčby docházet do školy). Všem ostatním je příjezd k pavilonu přísně zakázán. Škole náleží dolní parkoviště jako doposud, odkud se k pavilonu projde uličkou mezi domy nad starou školou. Cesta z dolního parkoviště do nové budovy trvá 1 minutu.

Kroužky probíhají normálně tak jako doposud ve staré budově ve stejných časech. Lektoři kroužků si budou děti vyzvedávat v družině a po skončení je opět do družiny vracet. Jediná změna čeká kroužek keramiky (bude se stěhovat do nového pavilonu), čekáme na dostavění keramického ateliéru. Až se bude stěhování kroužku blížit, budeme rodiče malých keramiků informovat.

V měsíci březnu ještě budeme jezdit na tělocvik do Klínce, na organizaci tělocviku se nic nemění.

V tomto týdnu si děti z 1. a 2. třídy spolu s pí. učitelkami přestěhují do nového pavilonu výtvarnou výchovu, tělocviky, portfólia a všechny další potřebné věci. V pátek po družině si nezapomeňte vzít domů bačkorky, aby si je po prázdninách mohly vzít děti do nové školy :-).

Pevně věříme, že se dětem bude v nové škole líbit :-).

19. 2. 2019 Zobrazit méně

Rozvrh hodin od pondělí 4. 3. 2019

- nové rozvrhy s novým školním pavilonem :-)

19. 2. 2019 Zobrazit více

Úspěch našich reprezentantek v Mezinárodní dámě

- děvčata získala pohár za 2. místo v soutěži škol!!!

17. 12. 2018 Zobrazit více

PLAVÁNÍ ZRUŠENO