ŠIKOVNÝ ŠKOLÁK (matematika)

Od března (po jarních prázdninách) bude kroužek ŠIKOVNÉHO ŠKOLÁKA (doučování z matematiky) přesunutý ze čtvrtka na ÚTERÝ OD 7:10. Děkujeme za pochopení.

21. 2. 2019

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 3., 4. a 5. ročník

Milí rodiče,

v pondělí po jarních prázdninách (4. 3.) bude otevřen nový pavilon ZŠ a MŠ, kam se přestěhuje 1. a 2. třída. Starší žáci zůstanou ve svých třídách, ale žáci 4. a 5. ročníku budou moci být na některé činnosti rozdělené (ve spolupráci s našimi asistentkami). Děti mají stejný počet vyučovacích hodin jako doposud, stále budeme obědvat v 11.45 a poslední vyučovací hodinu budeme mít po obědě (končíme ve 13.00).

Školní jídelna a školní družina budou do konce školního roku zřízeny v prostorách současné mateřské školky (v podkroví staré budovy). Tam budou děti obědvat i zůstávat v družině. Pokud si budete děti vyzvedávat po vyučování, zvoňte na zvonek označený DRUŽINA, jinde ve třídách budou kroužky, výuka, nebo tam nikdo nebude a tudíž by vám nikdo neotevřel. Pro děti do družiny nemusíte chodit, stačí nahlásit jméno a DÍVAT SE DO KAMERKY (aby vás paní vychovatelky poznaly) a pí. vychovatelky vám dítě pošlou. Pokud budete chtít, můžete jít samozřejmě dál.

Kroužky zůstávají stále stejně ve staré budově, lektoři si budou děti vyzvedávat v družině a zase je tam vracet. Stěhování čeká pouze kroužek keramiky, čekáme na dostavění keramického ateliéru v nové budově. Až se bude stěhování blížit, budeme rodiče našich výtvarníků informovat.

V měsíci březnu bude ještě pokračovat tělocvik na Klínci (na organizaci se nic nemění), od dubna budeme cvičit venku. Pokud půjdete do nového pavilonu, dovolujeme si vás upozornit, že příjezd autem až k nové budově je povolen pouze zaměstnancům (pokud vezou nějaká zavazadla, učební materiály, spotřební materiál), záchranným složkám, závozu a rodičům tělesně postižených žáků či žáků se zraněním (kteří budou během léčby docházet do školy). Všem ostatním je příjezd k pavilonu přísně zakázán. Škole náleží dolní parkoviště jako doposud, odkud se k pavilonu projde uličkou mezi domy nad starou školou. Cesta z dolního parkoviště do nové budovy trvá 1 minutu.

Aby velkým školákům nebylo líto, že do nového pavilonu nechodí, budeme je tam brát např. na dílnu čtení, na projektové dny, na některé kruhy apod.

19. 2. 2019 Zobrazit méně

OTEVŘENÍ NOVÉHO PAVILONU

- informace pro 1. a 2. ročník

19. 2. 2019 Zobrazit více

Rozvrh hodin od pondělí 4. 3. 2019

- nové rozvrhy s novým školním pavilonem :-)

19. 2. 2019 Zobrazit více

Úspěch našich reprezentantek v Mezinárodní dámě

- děvčata získala pohár za 2. místo v soutěži škol!!!

17. 12. 2018 Zobrazit více

PLAVÁNÍ ZRUŠENO

- letos plavat nejezdíme

6. 11. 2018 Zobrazit více

Info pro rodiče

- co nás čeká

5. 11. 2018 Zobrazit více

Pochvala našich čtvrťáků a páťáků

Vážená paní ředitelko,
děkujeme za dnešní návštěvu dětí Vaší skoly (4. a 5. třída) v Národním památníku na Vítkově. Děti byly jedny z nejmladších, co k nám chodí, a pracovaly zcela samostatně, ale byly hlavně velmi dobře připravené. Snadno se pak propojuje muzejní práce s tou vaší - pedagogickou.
Věřím, že i v budoucnu nám zachováte přízeň.
S přáním krásného dne
Mgr. Alena Němcová - lektorka

18. 10. 2018

Velká klínecká

- pozvánka na běžecké závody

9. 10. 2018 Zobrazit více

Upozornění na nezaplacené obědy

Upozorňujeme, že obědy na měsíc říjen měly být zaplaceny do 20. 9. 2018. Děti, které nebudou mít na svém jídelním kontě dostatečný zůstatek, nedostanou v pondělí 1. 10. oběd.

24. 9. 2018