Pálení čarodějnic a lov pstruhů :-)

Přijďte s námi přivítat jaro!

23. 4. 2019 Zobrazit více

Autorské čtení ve škole

Katarína Fiala: "2.A"

23. 4. 2019 Zobrazit více

nabídka Casio kláves

Paní učitelka Verunka nabízí elektronické klávesy CASIO (resp. může zprostředkovat jejich prodej). Cena činí 2000,-.
Má-li někdo zájem, určitě se nám ozvěte :-)

16. 4. 2019

Losování ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 2019

LOSOVÁNÍ uchazečů, kteří splňují kritérium č. 5, proběhne v ÚTERÝ 23. 4. 2019 od 15.00 ve STARÉ budově školy na adrese Líšnice 19, 252 10. Všichni uchazeči, kterých se losování týká, budou upozorněni emailem.

15. 4. 2019

VYHLÁŠENÍ ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY LÍŠNICE

- vyhlášení zápisu
- informace k zápisu
- potřebné formuláře

4. 4. 2019 Zobrazit více

Jarní kurz GOLFU

Naučte se hrát golf :-)

3. 4. 2019 Zobrazit více

Jarní trhy v Klínci

Jménem obce Klínec vás zveme na Velikonoční trhy dne 13. 4. 2019 s divadlem a dětskou dílničkou.

2. 4. 2019 Zobrazit více

Malá Klínecká

pojďte si zaběhat do Klínce :-)

2. 4. 2019 Zobrazit více

Nalezené hands free

V úterý 26. 3. bylo na parkovišti nalezeno hands free. Na majitele čeká ve sborovně základní školy ve staré budově.

27. 3. 2019 Zobrazit více

ZÁKAZ VJEZDU K NOVÉMU PAVILONU ŠKOLY A ŠKOLKY

Vážení rodiče,

Opět vás žádáme o dodržování zákazu vjezdu do ulice k novému pavilonu školy a prosíme o parkování na spodním parkovišti. Někteří rodiče situaci "řeší" tak, že neparkují před pavilonem na parkovišti, ale ze strany pavilonu v poli. To ovšem nic neřeší. Nejde o počet parkovacích míst, ale o průjezdnost úzké ulice, která k pavilonu vede. V uličce je složité, aby se protijedoucí auta vyhnula a bráníme plynulému provozu vozů rezidentů, kteří v ulici bydlí. Když jsme žádali o stavební povolení k výstavbě pavilonu, slíbili jsme sousedům, že budeme zákaz vjezdu rodičů do ulice dodržovat. Jsme šťastní, že pavilon stojí a děti mají nádhernou školu a školku, proto buďte, prosím, vstřícní a parkujte dole.

Děkujeme za pochopení!

Alena Fialová, ředitelka školy.

27. 3. 2019 Zobrazit méně