Pálení čarodějnic a lov pstruhů :-)

Přijďte s námi přivítat jaro!

23. 4. 2019 Zobrazit více

Autorské čtení ve škole

Katarína Fiala: "2.A"

23. 4. 2019 Zobrazit více

nabídka Casio kláves

Paní učitelka Verunka nabízí elektronické klávesy CASIO (resp. může zprostředkovat jejich prodej). Cena činí 2000,-.
Má-li někdo zájem, určitě se nám ozvěte :-)

16. 4. 2019

Losování ZÁPIS DO 1. TŘÍDY 2019

LOSOVÁNÍ uchazečů, kteří splňují kritérium č. 5, proběhne v ÚTERÝ 23. 4. 2019 od 15.00 ve STARÉ budově školy na adrese Líšnice 19, 252 10. Všichni uchazeči, kterých se losování týká, budou upozorněni emailem.

15. 4. 2019

VYHLÁŠENÍ ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY LÍŠNICE

- vyhlášení zápisu
- informace k zápisu
- potřebné formuláře

4. 4. 2019 Zobrazit více

Jarní kurz GOLFU

Naučte se hrát golf :-)

Milí rodiče, milé děti, počasí je nádherné a proto opět začíná kroužek golfu na Líšnici na golfovém hřišti. Přihlásit se může každý milovník zeleného greenu trénuje se každý čtvrtek od 14:30 do 15:30, sraz je na golfu u drivingu a rozchod je také tam.

- cena je více než lidová 350,- za měsíc na dítě, platí se přímo nahoře na golfovém hřišti v recepci, platit lze za měsíc či celé až do konce školního roku, platit lze hotově či převodem na účet

- v ceně je také golfové vybavení (hole, míče)

- děti nepotřebují žádné speciální golfové oblečení

Součástí tréninku je i všeobecná tělesná průprava.

Děti, které již na golf chodí, odchází hromadně společně od školy ve 14.10 (do té doby si hrají na hřišti pod školou), tak pokud se nebudete bát, můžete poslat své dítě společně s nimi. Vyzvedávání je pak již individuální, řada dětí odchází samostatně pěšky dolů do obce i do Klínce.

Golfový klub dětem nabízí, že se děti mohou přijít ve čtvrtek nezávazně podívat na trénink a zjistit, zda by je to bavilo.

Veškeré informace o platbách vám podá paní Veronika Kamberská, vedoucí provozu (tel.: 603 383 238) a odborné sportovní dotazy určitě zodpoví pan trenér Květoslav Strachota (tel.: 606 136 222).

Budete-li chtít, aby vaše dítě na golf chodilo, pošlete jej zítra na trénink (tím se děti na golf přihlásí), případně se dohodněte s panem trenérem.

Přejeme všem krásné (nejen golfové) jaro.

P.S.: Během tělocviku letos na jaře výuka golfu probíhat nebude. Pokud se podaří získat dotaci, tak bychom na golf v rámci tělocviku chodili zase na podzim.

3. 4. 2019 Zobrazit méně

Jarní trhy v Klínci

Jménem obce Klínec vás zveme na Velikonoční trhy dne 13. 4. 2019 s divadlem a dětskou dílničkou.

2. 4. 2019 Zobrazit více

Malá Klínecká

pojďte si zaběhat do Klínce :-)

2. 4. 2019 Zobrazit více

Nalezené hands free

V úterý 26. 3. bylo na parkovišti nalezeno hands free. Na majitele čeká ve sborovně základní školy ve staré budově.

27. 3. 2019 Zobrazit více