Učebnice na procvičování

- nabídka nakladatelství Pierot

4. 11. 2015 Zobrazit více

Plavání se blíží!!!

Všechny informace ohledně plavání.

20. 10. 2015 Zobrazit více

Začínají kroužky!!!!

- informace pro rodiče

5. 10. 2015 Zobrazit více

Škola v přírodě

Zadov 2016
POZOR - NOVÝ TERMÍN:
pátrk až pátek 3.6. 2016 - 10.6. 2016, začínáme obědem a končíme obědem. Ke škole přijedeme v cca 16.00.

25. 9. 2015

Výuka golfu!!!

Pozor! Od úterý 15.9. je do odvolání přehozen úterní a čtvrteční rozvrh kvůli golfu. Děkujeme za pochopení!

14. 9. 2015

Líšnický festival

- přijďte na Líšnický festival!!!

Zveme Vás srdečně na Líšnický festival 2015, který se koná v sobotu 19.9. od 15.00 na návsi u hasičárny.

Škola bude mít otevřený DÝŇOVÝ STÁNEK, ve kterém budeme prodávat dýňové dekorace do zahrady, dýňovou polévku, ozdoby do květináče a ostatní drobné předměty s podzimní tematikou.

Moc prosíme - POTŘEBUJEME DÝNĚ, DÝNĚ, DÝNĚ A DÝNĚ. Mohou být jakýchkoliv tvarů a barev, jedlé, nejedlé, nepovedené... Děti je krásně ozdobí a všechny budou vypadat dobře :-)

Vyrábět budeme s dětmi ve čtvrtek dopoledne, paní Monika Kociánová přijde do školy a přípravě věnujeme část dopoledne. Tak se zapojí všechny děti i ty, které by odpoledne nemohly. Pokud jste, maminky, doma a můžete nám přijít pomoci, budeme moc rádi.

Děkujeme Monče Kociánové za její pomoc, energii a nápady!!!

11. 9. 2015 Zobrazit více

HRAVÉ LYŽOVÁNÍ!!!

- je to opět tady! Přihlašujte se na lyžařský či snowboardový kurz!!!

10. 9. 2015 Zobrazit více

PROSBA OHLEDNĚ PARKOVÁNÍ

Vážení rodiče,
žádáme vás o parkování VÝHRADNĚ NA PARKOVIŠTI ŠKOLY, které bylo pro tento účel vybudováno!
Neparkujte, prosím, na cestě pod stromy (u školního hřiště, u studny apod.)
Taktéž vás žádáme, abyste k příjezdu a odjezdu ze školy využívali pouze "hlavní" silnici a nikoli cestu "pod kostelem". Průjezd této cesty je zakázán, nadměrně se tam práší a pro děti, které do školy chodí touto cestou pěšky, představují jedoucí auta zvýšené riziko. Děkujeme.

4. 9. 2015

Rozvrhy hodin jsou k dispozici!

V sekci Rozvrh hodin jsou aktuální rozvrhy pro školní rok 2015 / 2016.

28. 8. 2015

Zapomenuté věci

Zde je pár fotografií z naší šatny. Děti toho letos dost ve škole nechaly, prosíme, podívejte se a pokud něco poznáte, přijďte si. Do pátku 10.7. 2015 je v provozu školka (od 8.00 do 15.00). Když dole zazvoníte, pustí vás paní učitelka dovnitř.
Nevyzvednuté věci budou při generálním úklidu zlikvidovány.
Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny.

29. 6. 2015 Zobrazit více