KROUŽKY JSOU TADY!!!

V sekci ROZVRH kroužků naleznete zbrusu novou nabídku kroužků pro tento školní rok. Obsahuje jak letité "evergreeny", tak i zcela nové "kousky". Věříme, že si vybere každý. Přihlášky obdrží děti ve škole.

9. 9. 2013

Družina na internetu

V sekci družina najdete rozvrh denních i týdenních činností a také tématický plán činnosti ŠD na celý školní rok 2013/14.

9. 9. 2013

Angličtina s rodilým mluvčím začíná již 16.9. 2013

Čtěte rozpis dětí na angličtinu s rodilým mluvčím. Přihlásili -li jste se a nenašli se na seznamu (popř. nepřihlásili jste se, ale rádi byste chtěli), neváhejte nás kontaktovat!

9. 9. 2013 Zobrazit více

V sekci Rozvrh hodin naleznete již aktuální rozvrh pro letošní školní rok.

30. 8. 2013

Vítejte v novém školním roce!

Vážení rodiče, milé děti, přátelé školy.
Vítám vás v novém školním roce, do kterého vám i nám přeji mnoho sil, dobrou náladu a chuť do práce!

30. 8. 2013 Zobrazit více

Školní fotografie

Ve škole jsou k dispozici CD s vypálenými fotografiemi dětí. Obsahuje společné foto všech dětí a učitelského sboru, fotografie jednotlivých tříd i skupinek kamarádů. CD můžete zakoupit za 50,-. Děkujeme paní Báře Kuklíkové, která tyto velmi vydařené fotografie pořídila! Budete-li mít zájem o vyvolání společné fotografie, dejte nám vědět:-)

21. 6. 2013

Brdský kos přiletěl do Líšnice!!!

V sobotu 25.5.2013 se konal 13. ročník pěvecké soutěže Brdský kos.

27. 5. 2013 Zobrazit více

Výdělek z Jarních trhů v Klínci

Děti si tentokrát vydělaly necelých 5000 Kč, což je za dvě hodiny prodeje ohromná suma. Nyní se rozhodují, zda peníze, které jsme vydělali na podzim, o vánocích a nyní utratíme za kino, nebo zda vyrazíme na výlet do Liberce do IQ parku.
Tak jim držme palce, aby se rozhodly dobře :-)

26. 4. 2013

Zvonek do družiny,

Zvonek u dveří ze hřiště již funguje, děti si můžete vyzvedávat spodem. Telefon je opatřen videokamerou i dálkovým odemykáním dveří. Do školy můžete tedy kdykoli vejít.

14. 2. 2013

Rekordní zisk z vánočních trhů v Líšnici a v Klínci

Rekordní zisk z vánočních trhů v Líšnici a v KlínciRekordní zisk z vánočních trhů!!!

19. 12. 2012 Zobrazit více