DĚTSKÝ DEN S HASIČI

Kdy: 8. 6. 2018 0:00 - 0:00

Kde: Líšnice - obec

- opět se můžeme těšit na odpoledne plné dobrodružství s SDH Líšnice

Typ akce: ostatní (slavnost)

Milí rodiče, milé děti, zveme vás na DĚTSKÝ DEN S HASIČI - již mnohaletou tradiční akci, která se uskuteční V PÁTEK 8. 6. 2018 na návsi u hasičárny. Sraz všech dětí je v 17.15. Pro děti je připravena trasa dle mapky s pěti stanovišti a na konci závěrečná speciální disciplína . Pak dostanou děti sladkou odměnu a je pro ně připravenou občerstvení. Děti budou soutěžit v družstvech.

Bude-li z vás rodičů někdo ochotný, přijďte, prosím, také. Je potřeba, aby s každou skupinkou dětí šel pro jistotu i jeden dospělý. Děti mohou vzít i své sourozence či kamarády, kteří do naší školy nechodí, zúčastnit se může každý. Akce je vhodná i pro malé děti (školkáčky). Škola nepřebírá během akce za děti odpovědnost.
Těšíme se na vás.

Adresa místa konání