DRUŽINA V DOBĚ ZÁPISU

Kdy: 3. 4. 2018 0:00 - 0:00

Kde: Líšnice - obec

Družina bude mimo budovu, aktovky budou na tajném místě.

Typ akce: ostatní (seminář)

3. dubna v odpoledních hodinách bude probíhat ve škole zápis dětí do první třídy. Aby měli budoucí prvňáčci  a jejich rodiče na tento důležitý okamžik dostatečný prostor a klid, odejdeme s družinou ven. Jelikož jsou na tento den zrušeny všechny kroužky můžeme se vzdálit od školy. Vypravíme se tedy ke kameni, kde si opečeme  něco na ohýnku.

Proto Vás prosím, vybavte své děti vhodným oblečením, batůžkem a přibalte chleba, buřtíka nebo třeba rohlík na opékání (cokoliv co má Vaše dítko rádo), lahvičku s pitím a šátek. Ostatní věci obstarám já (tácky, ubrousky, kečup).

Ze školy vyrazíme ve 13:30 návrat v 16:30.

Děti si během této doby můžete vyzvednou na louce u kamene.

Aktovky zůstanou ve škole  a to na "tajném místě". Vedle vchodu do školy na hřišti jsou ještě jedny dveře  do skladu sportovního náčiní. Tam budou aktovky ukryty ( aby se zvoněním na zvonek nerušil zápis).

Martina

Adresa místa konání