Exkurze do Rádia Junior

Kdy: 13. 10. 2016 0:00 - 0:00

Kde: Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice

- pro účastníky Brdského Kosa

Typ akce: ostatní (slavnost)

Náš pěvecký sbor si vyzpíval na Brdském Kosovi cenu Rádia Junior, což představuje exkurzi do rádia. Ta se uskuteční tento čtvrtek ve složení: Honzík A., Lucka K., Adélka Š., Klárka, Verunka K., Trezka B., Alexík, Madlenka Š. a Eve.

Děti doprovodí naše paní vychovatelka Martina Bicanová. S dětmi se sejdeme v 7.30 na parkovišti pod školou a převezeme je na nádraží v Dobřichovicích, kde po 8.00 děti odjedou vlakem do Prahy. Zpět pojedou autobusem ze Smíchovského nádraží a vrátí se do školy na oběd ve 12.45. Paní vychovatelka je pak normálně v družině.

Děkujeme mamince Kačce Abtové, která má velké auto a část dětí do Dobřichovic od školy odveze a také tatínkovi Tomovi Fialovi, který naloží a odveze zbytek dětí. Tudíž se o přepravu dětí do Dobřichovic nemusíte starat :-)

Adresa místa konání

Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice, mimo budovu školy