Sportovní den 3.5. 2016

Kdy: 3. 5. 2016 0:00 - 0:00

Kde: Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice

- Jo Jo Gym Dobřichovice

Typ akce: ostatní (slavnost)

Velký sportovní den!!!
Sportovně zábavný den v Jojo Gym Dobřichovice
Gymnastická hala:
- Základní gymnastická průprava pro děti (rozcvičení)
- Opičí dráhy
- Horolezecká stěna
- Gymnastika pro děti – šplhání po laně, skoky do molitanové jámy, trampolína, přeskok, kladina, hrazda, kruhy
- Trénink gymnastiky zábavnou formou pod dohledem zkušených instruktorů
- Soutěže o nejlepšího šplha, skokana, tanečníka, horolezce atd. s diplomy
Taneční sál:
- Jóga pro děti
- Baletní lekce
- Taneční lekce
Pobyt v herně a dětském hradu
- děti zde mohou využít čtyřpodlažní hrad a dětskou hernu (pro nejmenší, ale starší si také mohou pohrát )
Program bude od 9.00 do 13.00, během dopoledne budeme mít čas se nasvačit. Děti budou rozděleny na skupiny  a vystřídají všechna stanoviště, na kterých se o ně budou starat instruktoři Jo Jo Gymu. Tělocvična je úplně nová a velmi dobře vybavená, věříme, že se tam dětem bude líbit. Cena je přijatelná: 150 Kč na dítě za celé 4 hodiny. Částku zasílejte na účet školy či dejte dětem v hotovosti do školy. Dopravu autobusy zaplatíme z trhů (předpokládaná cena dopravy 2000,- za 2 busy). Děti budou v tento den potřebovat jen vhodné oblečení (tepláky, legínky, šortky, tričko, mikinu), boty do tělocvičny, pití a svačinu. Školní svačiny bereme s sebou.
Více o tělocvičně: http://www.jojogym.cz

Odjezd od školy v 8.15!!!

Adresa místa konání

Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice, mimo budovu školy