Vánoční koncert a posezení ve škole

Kdy: 21. 12. 2018 0:00 - 0:00

Kde: Kostel Všech svatých v Líšnici

Dopoledne budeme zkoušet s kapelou a půjdeme se podívat do kostela, kde budeme trénovat nástupy.

Typ akce: ostatní (slavnost)

V pátek 21.12. máme od rána generálku na koncert s kapelou. Pak půjdeme do kostela nacvičit nástupy. Družina probíhá normálně do půl páté. Sraz dětí před koncertem je ve škole v 17.30. Moc prosíme rodiče, aby nám tu zanechali děti a šli si do kostela zabrat nějaké pěkné místo :-), když zůstáváte ve škole s dětmi, není tu k hnutí. My děti oblékneme a do kostela přivedeme v 18:00, kdy koncert vypukne.

Po koncertě vás všechny velmi srdečně zveme na tradiční a oblíbené vánoční posezení ve škole. Dáme si teplý čaj a dospěláci svařené víno, něco malého k zakousnutí a popovídáme si. Pokud byste chtěli pomoci s organizací vánočního posezení, kontaktujte paní Moniku Maškovou, budeme rádi :-).

Adresa místa konání

Kostel Všech svatých v Líšnici, Líšnice