prosinec 2017

PROSINCOVÉ ZPRÁVY Z DRUŽINY

Zdravíme všechny naše čtenáře a přinášíme prosincové zprávičky.

V prosinci jsme se snažili Vánočně naladit a tak jsme si hned na začátku vytvořili adventní kalendář s překvapením na každý všední den. Všechny úkoly, které na nás čekaly si vymyslely děti. Takže jsme si například udělali den naruby, kdy se kluci převlékli do sukní a holky zase jako kluci do kalhot a triček s klučičími motivy. Jiný den jsme se zase ozdobili vlastnoručně vyrobenými klobouky.....moooc nám to slušelo.

Jedním z našich přání bylo strávené odpoledne se školkáčky. Připravili jsme si pro ně takovou školu nanečisto...počítali jsme, četli, kreslili a psali a všechny úspěchy zapisovali do žákovských knížek.

U mnohých školáků se ukázal pedagogický talent a spousta školkáčků, by hned mohla nastoupit do školy:-). Samozřejmě v prosincovém programu nemohlo chybět sledování pohádky, takže jsme odhlasovali film na přání, měli jsme popcorn a limonádu....hotový ráj na zemi:-)))).

Při našich procházkách jsme nezapoměli ani na zvířátka v lese a na několik stromů jsem ji navěsili, spoustu dobrých ozdob.

Přejeme Vám, aby jste v novém roce, prožívali ráj na zemi každý den.

Martina