Drakiáda

Kdy: 26. 10. 2021 16:00

Kde: Budova ZŠ - nový pavilon

Odpolední akce školní družiny a mateřské školy. Oblíbená stezka s úkoly, kterou zakončíme společným pouštěním draka.
Celá akce vypukne v úterý 26.10.2021 v 16:00 na zahradě u nového pavilonu naší školy.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

S příchodem podzimu se o slovo přihlásila další školní tradice, a tou je DRAKIÁDA.

Školáci si tradičně připravují několik stanovišť (budou umístěna na zahradě školy) se zábavnými úkoly pro školkáčky a jejich rodiče, samozřejmě se do plnění úkolů mohou pustit i školáci a jejich rodiče. Toho, kdo splní všechny úkoly, malá drakiádová odměna nemine. Velkou odměnou pro všechny pak bude společné pouštění draků na přilehlém poli ,teplo ohně a možnost opékání čehokoliv co si přinesete.

My zajistíme teplý nápoj pro každého, ohniště, opékací vidlice, kelímky, tácky, hořčici, kečup a hudbu k ohni.

Velmi bychom ocenily, kdyby se mezi vámi našli dva ochotní "vládci ohně", kteří by se postarali o vše co s tím souvisí (příprava dřeva, roztopení, přikládání a udržení ohně v ohništi). Prosíme kontaktujte nás co nejdříve buď osobně ve škole nebo telefonicky (777 661679).

Děti, které budou v den drakiády ve školní družině, budou pod naším dohledem do 16:30, kdy provoz ŠD končí. Po 16:30 škola za děti nenese zodpovědnost.

S sebou nezapomeňte draka, něco na opékání, dobrou náladu a pro jistou vítr v kapse.

Těšíme se na všechny piloty papírových i jiných draků a vznášedel :-)

drak

Adresa místa konání