Družinový výlet 19. 12.

Kdy: 19. 12. 2019 13:30

Kde: Líšnice - obec

Vánoční koloběžková jízda - odjíždíme od školy cca. ve 13:30 a vrátíme se kolem 15:00.
S sebou vánočně ozdobené koloběžky :-), bezpečnostní helmu,
batůžek se svačinou + malou dobrotu pro lesní zvířátka na stromeček.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Vážení rodiče, obvykle před vánočními prázdninami probíhá v družině "kino" a promítáme film na přání. Letos to nebude hlavní akcí předvánočního programu (ale promítat budeme také). Jelikož je současné počasí spíše jarní, rozhodly jsme se uspořádat vánoční koloběžkovou jízdu. Pojedeme od školy cca. ve 13:30 a vrátíme se kolem 15:00. Cílem naší cesty bude les v blízkosti louky u kamene, kde ozdobíme stromky lesním zvířatům.
Děti, které s námi pojedou, si zanechají ráno koloběžky ve staré budově školy (i děti z 1. a 2. ročníku) ve skladu sportovního náčiní nebo u paní školnice.
Každá koloběžka by měla být řádně vánočně ozdobená :-)), hodnotit se bude nejen krása, ale i praktičnost :-))) a každý jezdec musí mít bezpečnostní helmu.
Budeme rády, pokud do batůžku se svačinou přibalíte i malou dobrotu pro lesní zvířata.

S přáním pokud možno klidného adventního týdne

Martina a Adéla

Adresa místa konání