Den nanečisto

pro budoucí prvňáčky :-)

Vážení rodiče, milé děti,

ve čtvrtek 23. 6. 2022 se uskuteční pro naše budoucí prvňáčky DEN NANEČISTO v základní škole v Líšnici.

Sejdeme se na hřišti pod starou budovou školy v 8:00, kde se potkáme i s paní učitelkou Olou, budoucí třídní učitelkou prvňáčků. Děti čeká prohlídka  školy, malá procházka po Líšnici a zábavná práce v jejich budoucí třídě. A děti si možná odnesou na prázdniny i nějaký úkol :-).

A co budou děti potřebovat? Dobrou náladu, chuť poznat nové kamarády a přezůvky. Psací potřeby dětem půjčíme ve škole. Dětičky vám vrátíme před novým pavilonem v 10:00, ty, které chodí k nám do školky, dovedeme tam.

Věříme, že se bude dětem DEN NANEČISTO ve škole líbit!

Dále vás srdečně zveme na krátkou SCHŮZKU RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ, která se uskuteční v pondělí 27. 6. 2022 od 16:00 v novém pavilonu školy na adrese Líšnice 244. Jde o krátkou seznamovací schůzku s pí. ředitelkou a pí. uč. Olou Chase. Těšíme se na vás!

Alena Fialová, ředitelka školy a Ola Chase, třídní učitelka.

Datum vložení: 15. 6. 2022 11:17
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2022 11:18