Informace o vysvědčení

3., 4. a 5. ročník

Milí rodiče,

čeká nás poslední týden 1. pololetí tohoto školního roku. Ve čtvrtek obdržíte na váš e-mail informaci o tom, jaké má vaše dítě vysvědčení a v příloze naleznete i slovní hodnocení. Na pedagogické radě jsme se rozhodli, že budeme děti hodnotit tak, jak jsou u nás ve škole zvyklí - tedy známkami i neoficiálním slovním hodnocením, které bude zaměřeno především na práci při on-line výuce. Výpis z vysvědčení děti obdrží, jakmile se vrátí do školy. Výpis si necháváte, do školy se nevrací.

Dovolte mi, abych vám vyjádřila poděkování za vaši pomoc a součinnost při vzdělávání dětí v této nelehké době. Chápeme, že je to těžké nejen pro děti, ale i pro vás. Organizace času, vaše práce z domova, celodenní starost o děti a k tomu ještě pomoc s úkoly představuje pro vás v podstatě celodenní vyčerpávající náplň. Vážíme si toho a jsme rádi, že jsme jedna z mála škol, která nemusí řešit neúčast dětí na výuce či nedostatečné výsledky vzdělávání.

Také bych chtěla touto cestou poděkovat pí. učitelkám, které pracují s maximálním odhodláním. Snaží se, aby byla výuka pro děti zajímavá i v této distanční formě a jsou ochotné se dětem věnovat i individuálně. V případě, že bychom se od února do školy nevrátili, počítáme s drobnými úpravami on-line výuky. Kupujeme pro vyučující grafické tablety (jeden již úspěšně používá paní učitelka Kamča), u starších dětí budeme půlit on-line hodiny angličtiny a počítáme s dalším kolem inidividuáních konzultací.

Vážení rodiče, přeji vám všem především hodně zdraví a pevné nervy a věřím, že se ještě během letošního školního roku vrátí život do relativně normálních kolejí. Přála bych dětem nejen návrat do školy, ale i možnost potkávat se se spolužáky z jiných tříd, možnost účastnit se kroužků, školních akcí či škol v přírodě. Snad se nám přání splní.

S pozdravem ,

Alena Fialová, ředitelka školy.

Datum vložení: 23. 1. 2021 12:23
Datum poslední aktualizace: 23. 1. 2021 12:25