Kroužky 2. pololetí

Vážení rodiče,

na náskledujícím odkaze https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yJLEhOx-SVScLlAHDHUloHVRciG-mwlkkEVAIuhi5RE/edit?usp=sharing najdete tabulku KROUŽKŮ na 2. pololetí tohoto školního roku. Změny, o kterých jsme věděli, jsme tam již zaznamenali.

Prosíme, podívejte se do tabulky a zkontrolujte, zda je vaše dítě napsáno tam, kam doopravdy chodí. Následně vás žádáme o uhrazení kroužků na běžný účet školy: 03019540/0300. Do zprávy pro příjemce napiště kroužky, které platíte.  Ceny kroužků jsou na webu v sekci kroužky.

Od 2. pololetí budeme nabízet i jeden kroužek externí, a to je DISCO DANCE. Taneční kroužek je určen pro dívky i chlapce od 1. třídy, děti se budou učit nejen tančit, ale budou rozvíjet celkové pohybové schopnosti. Kroužek organizuje DiscoDance Comunity DDC a bude probíhat u nás ve škole ve staré budově vždy v pátek od 13:30 do 15:00.  V úterý 7. 2. proběhne dopoledne ve škole ukázka disco dance.  V této taneční škole již tančí naše dvě žákyně, takže děti uvidí své spolužačky, ale i starší tanečnice. Děti se od trenérek dozvědí vše podstatné a dostanou domů letáček s informacemi. V pátek 24. 2. pak proběhne ukázková nezávazná hodina. Od dalšího týdne (3. 3.) již poběží kroužek normálně.

Datum vložení: 6. 2. 2023 8:02
Datum poslední aktualizace: 6. 2. 2023 8:04