Nová služba speciálně pedagogické péče pro naše děti

- využijte naší nabídky a přijďte se poradit

Vážení rodiče,

nabízíme  vám zdarma konzultace s naší speciální pedagožkou Mgr. Kateřinou Hozmanovou:

Konzultační hodina pro zákonné zástupce a žáky každou středu od 13:30 do 14.15 (je vždy lepší se domluvit dopředu na tel.: 732749909):

S čím se na mě můžete obrátit?

Děti a žáci mohou školního speciálního pedagoga vyhledat, když mají problémy s učením, nevědí, jak se učit, mají potíže se soustředěním aj. Zkusíme společně najít cestu. Nejedná se o speciálně pedagogické nápravy, ale konzultace.

• individuální konzultace při studijním selhávání, při specifických či nespecifických poruchách učení
  • konzultace o problémech s učením
  • použití metod reedukace specifických poruch učení a forem práce v domácím prostředí
  • doporučení vhodných pomůcek a podpůrných opatření
  • možná školní diagnostika

Některé obtíže při výuce:

• pletou se mi písmena
  • nedaří se mi čtení
  • nepamatuju si básničku
  • píšu písmena zrcadlově
  • zapomínám psát velká písmena na začátku věty i u vlastních jmen, vynechávám písmena při psaní
  • jsem moc pomalý/á, nestíhám
  • často škrtám
  • skoro si nepamatuju, co nám paní učitelka vyprávěla

Těším se na vás a vaše děti, Kateřina Hozmanová.

Datum vložení: 5. 10. 2021 12:08
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2021 12:34