Organizace 27. 1.

Ve škole se koná 2. kolo prezidentských voleb!

Vyučování končí pro všechny ročníky v 11.45.

Po čtvrté vyučovací hodině půjdou děti na oběd. Vzhledem k tomu, že se jedná o mimořádnou akci a půjdou jíst všichni najednou, nejsme schopni předvídat přesně, v kolik děti na obědě skončí. Družina funguje v pátek normálně, ale všechna oddělení družiny budou od oběda v HORNÍM PAVILONU.

Kroužek deskových her se bude konat v běžném čase od 13.00 v horním pavilonu. Flétna probíhá beze změny.

Děkujeme za pochopení.

končí vyučování pro všechny ročníky v 11.45.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 24. 1. 2023 10:12