Poslední týden 1. pololetí

- info pro 1. a 2. třídu

Milí rodiče,

příští týden je posledním týdnem 1. pololetí tohoto školního roku. Výuka bude probíhat do čtvrtka 28. 1. 2021, kdy děti dostanou během vyučování svá vysvědčení (výpis z vysvědčení, který se do školy nevrací). V pátek 29. 1. 2021 jsou celostátní pololetní prázdniny. Děti nejdou do školy, v provozu není družina ani školní jídelna pro ZŠ.

Dovolte mi, abych vám vyjádřila poděkování za součinnost během této šílené doby plné omezení a mimořádných opatření. Jsem ráda, že vaše děti mohou chodit do školy, a doufám, že se život v tomto roce již vrátí do normálu. Dětem přeji, aby si mohly ve škole užít nejen učení, ale i setkávání s ostatními spolužáky z jiných tříd, kroužky, školní akce či školy v přírodě.

S přáním hezkých dnů a pevného zdraví,

Alena Fialová, ředitelka školy.

Datum vložení: 23. 1. 2021 11:21
Datum poslední aktualizace: 23. 1. 2021 11:22