Prezenční výuka 1. a 2. ročníku od 18. 11. 2020

informace pro rodiče

Milí rodiče,

od středy 18. 11. 2020 se do škol vrací žáci 1. a 2. třídy. Provoz bude zajištěn zcela standardně. Budova horního pavilonu se otevírá v 7.15, děti budou do začátku vyučování ve svých třídách (místnost družiny nebude v provbozu, aby se děti nemíchaly).

Před vyučováním, během přestávek a v polovině každé vyučovací hodiny budeme větrat, ve třídě může být tedy chladněji. Mezi vyučovacími hodinami budeme zařazovat častější přestávky venku na čerstvém vzduchu.

Po skončení vyučování půjdou děti na oběd do školní jídelny, v jídelně se třídy nesmí míchat. Po obědě budou děti odcházet zpět do horního pavilonu, nebo si budou hrát na ploše pod starou budovou. Každá třída bude mít svojí paní vychovatelku (Pavlu a Adélku), třídy se nesmí míchat ani v družině. Družina končí v 16:00.

Ve škole je zakázáno vyučovat tělocvik a zpěv, těmto činnostem se tedy vyhneme. Školní svačiny dětem budeme připravovat normálně, svačinky budou jednotlivě zabalené pro každé dítě, které svačinku odebírá.

Čím děti do školy vybavit?

- učením :-)

- rouškou (nejlépe více kusy v igelitovém pytlíku)

- svetrem či mikinou pro chvíle větrání

- vlastní lahvičkou na pití, kelímky ve třídách nyní nebudeme používat

a dobrou náladou!!! Případné další informace vám poskytnou paní učitelky třídní.

Věříme, že se děti do školy těší tak, jako my se těšíme na ně. Všem přejeme pevné zdraví a ve středu na viděnou!

Alena Fialová, ředitelka školy.

Datum vložení: 13. 11. 2020 8:47
Datum poslední aktualizace: 13. 11. 2020 9:08