Škola zůstává otevřená

Vážení rodiče, milé děti,

Vzhledem k tomu, že všichni testovaní žáci 3. třídy byli negativní, mají jen málo vazeb na spolužáky v jiných ročnících a řada z nich již Covid prodělala a s přihlédnutím k tomu, že děti z jiných ročníků se vrátí do školy s negativním PCR testem, jsme se rozhodli nechat školu otevřenou. Jakmile tedy vašemu dítěti skončí karanténa a budete mít negativní výsledek testu, či vašemu dítěti skončí izolace (14 dní po pozitivním testu a bez příznaků), můžete je poslat do školy .

U všech dětí, které byly v karanténě, je nutné, aby prošly PCR testem. Jeho výsledek - ať už pozitivní či negativní, zašlete prosím vaší třídní paní učitelce. Dětem je umožněn návrat do školy až po předložení testu (viz. email z hygieny).

Vzhledem k tomu, že ve všech dotčených třídách byl poslední kontakt s pozitivně testovanou osobou ve čtvrtek 18. 11., mohou se děti s negativním testem vrátit do školy tento pátek 26. 11. 2021. Těšíme se na ně a věříme, že ve škole zůstaneme co nejdéle bez nějakých dalších omezení. Družina funguje normálně, jen upozorňujeme na potřebu nošení roušek v případě, že jsou děti uvnitř.

Přejeme vám všem hlavně hodně zdraví a veselou mysl,

s pozdravem Alena Fialová.

Datum vložení: 24. 11. 2021 11:31
Datum poslední aktualizace: 24. 11. 2021 11:33