UZAVŘENÍ ŠKOLY

- dopis rodičům

Vážení rodiče,

v důsledku nařízení vlády ČR uzavíráme s platností od zítřka 11. 3. 2020 základní školu do odvolání. Obědy dětí jsou automaticky odhlášeny. Škola je uzavřena kompletně včetně školní družiny, neprobíhají žádné zájmové kroužky, schůzky ani konzultace.

Dětem jsme vysvětlili, že se nejedná o prázdniny, ale o přesun výuky do domácího prostředí. Dnes děti dostanou úkoly ze všech předmětů do pátku (úkoly budou mít zapsány v notýsku, druháci je obdrží od pí. učitelky Lenky mailem), po víkendu čekejte v mailu úkoly na další týden. Paní  učitelky vám budou na mailu či telefonu k dispozici pro jakékoli konzultace a dotazy. Důrazně jsme dětem doporučili, aby učení nenechávaly na poslední chvíli, protože ho bude objemově hodně.

Prosíme, aby se děti vzájemně nenavštěvovaly a pokud možno nenavštěvovaly ani zájmové útvary, umělecké školy apod., aby byl účinek nařízených přísných opatření co nejefektivnější a abychom nešli proti smyslu celé akce.

Sledujte sdělovací prostředky, před otevřením škol vás budeme mailem informovat. Přejeme všem pevné zdraví,

Alena Fialová a kolektiv.

Datum vložení: 10. 3. 2020 11:42
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2020 11:43