Uzavření školy z důvodu vládního nařízení

Od pondělí 1. 3. 2021 je naše škola uzavřena.

Vážení rodiče,
z důvodu nařízení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 jsou od zítra uzavřeny všechny školy v ČR včetně škol mateřských. Uzavření je zatím plánováno do neděle 21. 3. 2021. Současně se rozbíhá očkování pedagogů a dalších zaměstnanců škol (což se týká i naší školy a první naše kolegyně jdou na řadu již v úterý). Věříme, že očkování významně napomůžeme rychlému znovuotevření škol i školek.

V příštím týdnu tedy přechází i 1. a 2. ročník na distanční výuku. V týdnu od 8. 3. do 12. 3. jsou na naší škole jarní prázdniny a on-line výuka nebude probíhat.

Obědy i svačiny jsou pro všechny děti automaticky odhlášené po celou dobu uzavření naší školy a školky. Není možné ani odebírat obědy z okénka, v současné době je uzavřena i kuchyň.

Novinkou jsou jiné formuláře žádosti o ošetřovné. V novém formuláři se jen zaškrtává čestné prohlášení, že je škola uzavřená a škola již žádné další potvrzení nevydává. Podrobnější informace naleznete na:

Věříme a doufáme, že současná opatření pomohou zvrátit současnou nelehkou situaci v naší zemi a my se zase brzy potkáme s dětmi ve škole. Děkujeme vám za vaši spolupráci s výukou v domácím prostředí, za vaši snahu a trpělivost, které umožňují dětem pokročit v poznání dál i v této nelehké situaci. Vážíme si toho.

S přáním pevného zdraví,
Mgr. Alena Fialová, ředitelka školy.

Datum vložení: 28. 2. 2021 16:13
Datum poslední aktualizace: 5. 3. 2021 12:15