UZAVŘENÍ ZŠ a MŠ v pátek 26. 2. 2021

V pátek 26. 2. 2021 jsou z důvodu přerušení dodávky elektřiny uzavřeny obě budovy základní a mateřské školy.
MŠ je uzavřena z provozních důvodů, ZŠ přechází na tento den na distanční vzdělávání.
Děkujeme za pochopení,
Mgr. Alena Fialová, ředitelka školy.

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k tomu, že v pátek 26. 2. 2021 nepůjde v části obce Líšnice elektrický proud, jsme nuceni na tento den školu UZAVŘÍT. Uzavíráme obě budovy základní i mateřské školy. S odpojením dodávky elektrického proudu se váže nejen problém s vytápěním či provozem kuchyně, ale především problém s tlakem vody (nejde elektrické čerpadlo = neteče voda). Vzhledem k přísným protiepidemickým opatřením nelze bez vody v současné době provoz základní ani mateřské školy zajistit.

Obědy jsou na tento den hromadně všem dětem odhlášené.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení, od pondělí jedeme zase normálně.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

Mgr. Alena Fialová, ředitelka školy.

Datum vložení: 22. 2. 2021 19:22
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2021 10:24