Začínají KROUŽKY :-)

Po roční pauze opět rozjíždíme zájmové kroužky. Čtěte důležité informace.

Důležité infomace:

- kroužek FOTOGRAFOVÁNÍ se zatím neotvírá pro malý počet zájemců !!! Je třeba 8 platících zájemců, zatím máme 5 zájemců. Do kroužku je stále možné se zapisovat (max. počet je 12). Dle naplnění bude otevřen v listopadu, lednu či ve 2. pololetí. Cena bude poměrně krácena!!!

- děti na angličtinu (pondělí s Olou) jsou rozděleny dle ročníků, angličtina Easyspeak začíná až příští týden. Pokud se vám kroužky kryjí, ozvěte se a přehodíme vás.

- do kroužku KERAMIKY může chdit vždy jen max. 8 dětí (v dílně je jen 8 pracovních míst). V tabulce to tak bylo původně barevně nastaveno (vždy 8 barevných řádků), při zapisování se však tabulka rozhodila a bylo zbarveno více řádků. Každopádně chodit může vždy jen 8 dětí. Prvních 8 dětí v každé skupině bude chodit v 1. pololetí, další zájemci (nyní červení) budou na keramiku chodit ve 2. pololetí. Děkujeme za pochopení.

- Flétnička bude rozdělena na dvě skupiny - pouze tento týden se sejdeme všichni ve 13.30. Zkusíme si, co kdo již umí a zvládne zahrát, a rozdělíme se. O rozdělení vás budu informovat. Flétnička tedy tento týden končí pro všechny ve 14.15.

- Zumba končí jako jediný kroužek až po uzavření družiny, děti budou k vyzvednutí v 16. 45 ve staré budově (nahoře ve školce).

!!! Na kroužky a z kroužků vodí děti z družiny paní vychovatelky. Děti je možné vyzvednout i po skončení kroužku ve staré budově (pouze keramika probíhá v nové budově v keramické dílně), je vždy ale třeba říci paní vychovatelce, která bude děti odvádět, že si své dítě berete!!!

Děti, které nechodí do družiny, přicházejí a odcházejí na kroužky samostatně. Chtějí-li na kroužky počkat ve škole (4., 5. ročník), je třeba to vždy oznámit pí. učitelce třídní.

Kroužky zatím neplaťte, paní Mašková vás k platbě vyzve emailem.

Odkaz na zápisový list jste obdrželi v emailu.

Přeji všem dětem, aby se jim hezky tvořilo, sportovalo, muzicírovalo či konverzovalo :-)

Alena Fialová.

Datum vložení: 4. 10. 2021 9:19