Mgr. Kateřina Hozmanová

Funkce
  • učitelka
  • školní speciální pedagožka
V letošním školním roce 2023/2024 vyučuje:
  • 2., 3., 4., 5. ročník - TD
Profesní zaměření
  • 1997 – VOŠ Cestovního ruchu
  • 1999 –  First Certificate in English
  • 2012 – Speciální pedagogika (Mgr.) –Univerzita Jana Amose Komenského
  • 2015 - Speciální pedagogika – učitelství (Mgr.) – Univerzita Jana Amose Komenského
Další profesní rozvoj - školení, konference
  • Implementace multikulturní výchovy jako průřezového tématu RVP do vzdělávacího obsahu prvního stupně (US embassy)
  • Využití fotografie ve VV (Moudrý osel)
  • Stimulační program Maxík jako podpora čtenářské pregramotnosti (PaedDr. Zdeňka Janhubová)
  • KuPOZ - práce s programem pro rozvoj pozornosti (KuPROG CZ, s.r.o.)
  • Diagnostika schopností a dovedností v oblasti čtení a psaní, varianta pro školská poradenská pracoviště  (Pedagogicko-psychologická poradna Brno)
  • Způsoby administrace a interpretace testu Reyovy Osterriethovy figury (Národní ústav pro vzdělání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
  • Diagnosika matematických schopností a dovedností, varianta pro školská poradenská pracoviště  (Pedagogicko-psychologická poradna Brno)
  • Matematika názorně nejen pro dyskalkuliky (Mgr. Pavla Bubeníčková)
  • Diagnostika školní připravenosti, varianta pro pedagogy škol a školní poradenská pracoviště  (Pedagogicko-psychologická poradna Brno)
  • Kognitivní stimulace paměti a pozornosti prostřednictvím intervenčního programu PAMIS (DYS-centrum Praha)
  • Maxík - předškolní příprava
  • Sfumato
  • Včelka - předškolní příprava
Kačka u nás ve škole
  • Kačka v nás probouzí estetické cítění a rozvíjí naši kreativitu.
  • Jako speciální pedagožka se velmi svědomitě věnuje odborné přípravě předškoláků na nástup do základní školy a nabízí i individuální péči.
  • Každou středu se věnuje dětem v rámci spec. ped. péče a provádí školní diagonstiku.