Krizový plán

Krizový plán školy je dokument, ve kterém je přesný návod postupu při řešení krizových situacích ve škole.

Potřebujete se i vy, rodiče, poradit s odborníkem? Přijďte, rádi vám doporučíme odborníka. Pokud chcete hledat řešení anonymně, nabízíme  vám odkazy, kde můžete hledat pomoc.

• Středisko výchovné péče Dobřichovice - poradenské a konzultační služby pro rodiče, individuální výchovné a kariérové poradenství, terapeutické vedené klienta s poruchou chování a dalšími problémy.

• Prevence-info.cz - informace o různých formách rizikového chování, další odkazy na specializovaná centra.

• Ababell - poradenství v oblasti poruch přijmu potravy.

• Linka bezpečí - Rodičovská linka - ,,Z celé ČR se na nás mohou obrátit rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci, pedagogové, všichni dospělí, kteří mají starost o děti. Nabízíme krizovou pomoc a základní sociální poradenství po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu."