ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Kdy: 10. 5. 2019 0:00 – 16. 5. 2019

Kde: Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice

Hotel Kavka na Malé Skále

Typ akce: ostatní (seminář)

termín: 10. 5. 2019 - 16. 5. 2019 (od pátku do čtvrtka), v pátek 17. 5. je vyhlášeno ředitelské volno a škola i školka jsou zavřené.

Odjezd: sraz v 8:30 na hřišti pod školou, odjezd v 9:00 (na místě již děti mají oběd)

Návrat: na stejné místo v cca 16:00

místo: Hotel Kavka, Malá Skála č.p.: 159, 468 22 Železný Brod

Cena školy v přírodě 3650,- zahrnuje: dopravu autobusy, ubytování v hotelu Kavka (děti MŠ a mladší děti v hotelové části s menšími pokoji a soc. zařízením na pokoji, starší děti v posledním patře ve větších pokojích se soc. zařízením na chodbě), stravu 5x denně a pitný režim (snídaně oblíbenou formou bufetu, kde si děti vyberou, na co mají chuť, dopolední přesnídávku, teplý oběd s polévkou, večeři a odpolední svačinu, ovoce či zeleninu každý den), veškeré výdaje na program (vstupné do Boučkova statku s vlastivědnou expozicí, Hrad Vranov, návštěvu cukrárny Pod Vyhlídkou, popř. jízdné linkovým autobusem při delších výletech apod.), vybavení hotelu (víceúčelové hřiště na různé sporty, pískoviště a prolézačky a skluzavky pro malé děti, venkovní ohniště s altánem, kde si uděláme táborák s opékáním), pedagogický dozor a zdravotnickou péči po celou dobu pobytu, odměny za hry a úkoly, "vybavení" krámku, kde si děti "nakupují" drobnosti za nasbírané body, sladkosti. Snažíme se domluvit i návštěvu některých složek integrovaného záchranného systému.

Školu v přírodě můžete platit od této chvíle na účet školy č.ú.: 03019540/0300, do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, jméno dítěte a ŠVP. Sumu můžete zaplatit celou naráz, nebo si platbu rozdělit dle vašich možností a preferencí na více plateb (např. část nyní, část v dubnu a doplatek v květnu). Budeme velmi rádi, když s námi pojedou všechny děti. Pokud tedy máte problém s úhradou, určitě se mi ozvěte. Máme fond KPŠ, do kterého někteří rodiče přispívají a díky tomu můžeme vypomoci těm dětem, které by jinak musely zůstat doma. Veškerá finanční pomoc probíhá diskrétně a jde zcela mimo rodiče - já si příspěvek na  školu v přírodě zařizuji od KPŠ sama, je tedy zajištěno naprosté soukromí. Dle počtu dětí, které budou potřebovat pomoci, můžeme poskytnou úhradu buď celé částky či alespoň její části.

Během měsíce dubna vám zašleme podrobné informace (co sbalit do kufru, co nechat raději doma, přibližný program, info o mobilních telefonech a dalších přístrojích, info o dobrůtkách a sladkostech pro děti, info o etapové hře či kapesném), formuláře na potvrzení o bezinfekčnosti a formulář lékařského potvrzení (stačí staré 2 roky, tedy pokud máte doma nějaké z tábora apod., nemusíte chodit pro nové). Upozorňujeme, že děti, které neprošly řádným očkováním, se nesmí školy v přírodě zúčastnit.

Nyní čekáme na zaslání plánku hotelu a budeme s dětmi řešit ubytování. Vždy na tom s dětmi spolupracujeme, aby byli všichni spokojení. Poslední slovo má však vždy paní učitelka třídní, věřte, že ví, co dělá :-). Přejeme všem krásné skoro jarní dny a těším se do Českého ráje.

Adresa místa konání

Mimo budovu ZŠ a MŠ Líšnice, mimo budovu školy