Omezení provozu mateřské školy

z důvodu rozšíření Covid-19

Vážení rodiče,

Vzhledem ke katastrofální situaci s ohledem na onemocnění Covid-19 v našem pedagogickém sboru mateřské i základní školy i mezi ostatními zaměstnanci školy včetně jejího vedení jsme nuceni přistoupit k omezení provozu mateřské školy (v současné chvíli máme práce schopnou jednu paní učitelku pro celou MŠ).

Jsme nuceni z provozních důvodů od středy 19. 1. 2022 minimálně do pátku 21. 1.2022 uzavřít jednu třídu (uzavírá se třída v novém pavilonu školy). V provozu zůstává třída ve staré budově školy, a to denně od 7:00 do 16:00 hodin, a to pro děti z obou tříd naší mateřské školy, jejichž rodiče musí chodit do zaměstnání A PRACUJÍ V OBLASTECH ZAJIŠŤUJÍCÍCH ZÁKLADNÍ INFRASTRUKTURU STÁTU (zdravotnictví, školství, veřejná doprava, policie, hasiči, energetika, zásobování apod.) Přítomnost vašeho dítěte ve školce prosím oznamte pomocí sms paní učitelce Lucce či Jarušce.

Ostatní rodiče žádáme o odhlášení obědů dětí v systému.

Vážení rodiče, situace v naší škole je opravdu na samé hranici udržitelnosti provozu, snažíme se ze všech sil, abychom udrželi provoz alespoň pro ty, kteří školku bezpodmínečně potřebují. V případě, že by došlo k opětovnému nárůstu pozitivních zaměstnanců MŠ, byli bychom nuceni přistoupit k dalším organizačním změnám. Věříme však, že situaci udržíme alespoň v tomto omezeném režimu.

Mgr. Kamila Ehrenbergerová,

zástupkyně ředitelky školy.